Danske Bank - tugev põhjamaine pank

Danske Bank Group on põhjamaine panganduskontsern, mis osutab teenuseid enam kui 3,4 miljonile era-, äri- ja institutsionaalsele kliendile. Eestis keskendume kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete ning privaatpanganduse klientide teenindamisele.

Danske Bank Group

Danske Bank tegutseb 16 riigis. Tähtsamates finantskeskustes asuvad esindused on värav, mille kaudu saame viia ettevõtteid kas või kogu maailma. Tänu 3000 partnerpangale suudame finantseerida kõiki vajalikke tehinguid.

Meie võimekus on küll globaalne, kuid selle keskpunkt paikneb Läänemere-äärsetes riikides. Meie klientide heaks töötavad Põhjamaade parimad eksperdid, kes aitavad langetada õigeid otsuseid õigel ajal.


Meie visioon on olla tunnustatud kõige usaldusväärsema finantspartnerina.

Meid innustab soov lihtsustada oluliste majandusotsuste langetamist ning luua pikaajalist väärtust oma klientidele, investoritele ja ühiskonnale, mille osa me ise oleme.

Danske Bank Eestis

Eestis keskendume ettevõtete ja privaatpanganduse klientide teenindamisele. Lihtsustame nii igapäevaste pangatoimingute kui ka oluliste finantsotsuste tegemist ning aitame nõnda oma klientidel end majanduslikult kindlana tunda ja eesmärke saavutada.

Tänu pikaajalisele kogemusele, asjatundjatest koosnevale meeskonnale ning rahvusvahelisele võrgustikule saame aidata kasvatada kohalike Eesti ettevõtete äri, aga suudame pakkuda lahendusi ka piiriüleselt tegutsevatele rahvusvahelistele kontsernidele.