Küpsiste kasutamine

Küpsis on väike tekstifail, mida kasutatakse enamikul kodulehtedel korduvate kasutajate külastuste registreerimiseks.

Kuna küpsis on passiivne fail, ei levita see viiruseid ega muud pahavara. Pank kasutab kodulehel küpsiseid, kuna need aitavad tagada lehe nõuetekohase toimimise ja selle jätkuva arendamise. See võimaldab Teil lehte edukalt kasutada.

Kui külastate panga kodulehte, saadetakse pangale küpsiste kaudu järgmine teave:

  • vaadatud lehed, vaatamise kuupäev ja kellaaeg
  • kasutatav veebilehitseja
  • ekraani eraldusvõime
  • operatsioonisüsteem
  • koduleht, mida külastasite vahetult enne meie oma
  • IP-aadress
  • Java versioon

Seda teavet kasutatakse ainult rutiinseteks operatsioonideks ja statistika kogumiseks, näiteks meie veebilehtede täiustamiseks.
Teatame, et küpsistest saadud andmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele ja muudele õigusaktidele. Kinnitame, et selliseid andmeid ei kasutata Teie kohta isiklike andmete kogumiseks. Teavet ei edastata ega müüda kolmandatele isikutele.

Saate oma arvutis küpsised igal ajal keelata, muutes oma brauseri sätteid. Juhime tähelepanu, et mõned kodulehe funktsioonid ei pruugi küpsiste väljalülitamisel enam töötada. Kui te ei soovi meie kodulehelt küpsiseid vastu võtta, avage interneti-suvandid, valige täpsemad küpsiste sätted ja lisage kodulehe aadress nende lehtede loendisse, kust te ei soovi oma arvutis küpsiseid vastu võtta. Soovi korral saate kustutada ka oma brauseris talletatud üksikuid küpsised või kõik küpsised.

Kui meie veebilehte külastades palute meil endaga ühendust võtta, saadate meile meilisõnumi või palute saata endale teavet, siis avalikustate näiteks oma nime ja võimalik, et ka meiliaadressi, telefoninumbri, isikukoodi või muid andmeid. Seda teie poolt antud teavet kasutatakse teie päringuga tegelemiseks ja seejärel andmed kustutatakse.