Isikuandmete töötlemine ja küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mida kasutatakse enamikul kodulehtedel korduvate kasutajate külastuste registreerimiseks.

Küpsistest pärinevate isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemine ja küpsiste kasutamine Danske Bank Groupi veebisaitidel ja Danske Bank Groupi digitaalsetes lahendustes

Kuidas me Teie andmeid töötleme, kui kasutate Danske Bank Groupi veebisaite ja digitaalseid lahendusi.

Pange tähele

Kui soovite, et teiega ühendust võetaks, saatke meile e-kiri või küsige meilt brošüüri või muud sarnast meie veebisaitide kaudu. Saatke meile oma nimi ja aadress, e-posti aadress, telefoninumber ja muud andmed, sealhulgas CPR-number. Kasutame neid andmeid teie päringute töötlemiseks ja neile vastamiseks. Me ei kasuta andmete salvestamiseks küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsised on passiivsed tarkvarafailid, mis on salvestatud teie arvutisse või muudesse IT-seadmetesse, ja koguvad andmeid. Küpsised ei saa levitada viiruseid ega muid kahjulikke programme. Küpsised ei sisalda üksikasju, näiteks kes te olete või kus te elate, kuid me saame kasutada teavet teie seadmega külastatud veebisaitide kohta koos muude teie kohta hoitud andmetega. Loomulikult kasutame andmeid ainult kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Meie küpsiste seadmise eesmärgid

Kasutame küpsiste andmeid seoses:

  1. oma tavaliste tegevuste ja erinevate lahendustega, mida pakume ja
  2. statistika koostamiseks, mida saab kasutada näiteks meie veebisaitide täiustamiseks ja teie vajadustele vastava kogemuse pakkumiseks ja
  3. kasutame oma turunduses mõningaid küpsiseid, sealhulgas profiilide koostamise ja otseturunduse eesmärgil, et muuta meie nõustamisteenused ja turundus teile võimalikult asjakohaseks.

 

Kui logite sisse meie digitaalsetesse lahendustesse, nagu Danske e-pangandus, siis salvestame selle kohta teavet, kus ja millal te (teie seade) meie veebisaite külastasite. Kui te ei luba meil küpsiseid kasutada, siis me teavet ei salvestata. Pange tähele, et seansi-ja funktsionaalseid küpsiseid kasutatakse igal juhul, kuna muidu ei saaks te meie digitaalseid lahendusi kasutada.

Lugege lisateavet erinevate kasutatavate küpsiste kohta jaotisest „Meie kasutatavad küpsised“.

Nõusolek küpsiste kasutamiseks, nõusoleku tagasivõtmine, küpsistest keeldumine ja küpsiste kustutamine

Kui kasutate esimest korda mõnda meie veebisaiti või rakendusi, kuvatakse küpsiste kasutamise kohta teade. Nõustute küpsiste kasutamisega, jätkates veebisaidil klõpsamist. Kui klõpsate „Ei“, siis nõusolekut ei anta ja küpsiseid ei paigaldata, välja arvatud need, mis on vajalikud meie veebisaitide toimimiseks ja teie valiku meeldejätmiseks. Järgmisel korral veebisaiti külastades ei kasutata muid küpsiseid, kui valisite „Ei”.

Kui soovite oma nõusoleku tühistada või küpsiseid täielikult vältida, peate oma brauseris küpsised keelama. Pange siiski tähele, et küpsiste kasutamise keelamine tähendab, et te ei saa meie digitaalsetesse lahendustesse sisse logida ega kasutada muid funktsioone, mille puhul on vaja, et kõnealune veebileht peaks teie valikuid meeles.

Me ei saa ise oma küpsiseid kustutada, kui need on teie brauserisse paigutatud. Kuid kõikides brauserites on võimalik küpsiseid kas ükshaaval või korraga kustutada.

Küpsiste kustutamise toiming oleneb kasutatavast brauserist, kuid oma brauserist leiate alati abi selle kohta, kuidas küpsiseid brauserist kustutada. Ärge unustage kustutada küpsiseid kõigis brauserites, kui kasutate rohkem kui ühte brauserit. Kui kustutasite küpsised, siis võite meie saidile uuesti siseneda ja küpsistest keelduda, ning jätkata ilma meie seatud küpsisteta, välja arvatud need, mis on vajalikud meie teenuste kasutamiseks.

Üldine küpsiste ülevaade

Seansiküpsised: need küpsised on aktiivsed hetkest, kui brauseri avate, ja kuni selle sulgemiseni. Brauseri sulgemisel kustutatakse need küpsised automaatselt.

Püsiküpsised: need küpsised on eelnevalt määratletud elueaga ja jäävad teie brauserisse kuni aegumiseni või kuni te need kustutate. Need küpsised näitavad, kui seade on saiti varem külastanud.

Globaalsed küpsised: globaalne küpsis on küpsis, mida saab paigutada mis tahes lehele meie veebisaitidel.

Kohalikud küpsised: kohalik küpsis on küpsis, mida saab paigutada ainult valitud lehekülgedele.

Esimese osapoole küpsised: need on meie endi küpsised.

Kolmanda osapoole küpsised: need on küpsised, mille kolmandad osapooled on paigutanud meiega kokkuleppel.

1. kategooria küpsised – funktsionaalsed: need küpsised on niinimetatud funktsionaalsed küpsised, mis tagavad, et mingi funktsioon või veebisait saaks täielikult või osaliselt toimida. Neid kasutatakse näiteks seoses vestluse ja abi ning ka küsimustikega.

2. kategooria küpsised – operatiivsed: need küpsised on niinimetatud operatiivsed küpsiseid, mis on suunatud optimeerima meie veebisaitide ja rakenduste kasutajakogemust. Neid kasutatakse näiteks selleks, et muuta kasutajapõhise statistika ja sisu parandamise teel koduleht kasutajale asjakohasemaks.

Kasutatavad küpsised

Kasutatavate eri tüüpi tööriistade ja küpsiste kirjeldus

Esimese osapoole küpsised

Adobe Analytics, Adobe Target ja Celebrus
Danske Bank Group kasutab neid vahendeid kasutaja käitumise jälgimiseks meie kõigis digitaalsetes puutepunktides – st kodulehtedel, e-panganduses ja mobiilirakendustes. Kasutame neid tööriistu külastamiste / külastaja profiilide ja segmentide loomiseks. Danske Bank Group keskendub asjakohaste ja atraktiivsete kogemuste loomisele kõikides meie kanalites ja külastajate seadmetes – need tööriistad aitavad meil seda teha.

Kasutatavad küpsised on kas püsi- või seansiküpsised ja on nii globaalsete kui kohalike küpsiste segu.

Kõik küpsised selles valdkonna küpsised liigitatakse operatiivseteks (2. kat.) küpsised.

Lugege Adobe’i privaatsuspoliitikat siit.

Lugege ettevõtte D4t4 solutions’ (süsteemi Celebrus tarnija) privaatsusavaldust siit

AppDynamics
AppDynamics on Danske Banki usaldusväärne partner, kelle tööriist tagab, et meie IT-teenused hästi toimiksid.

Lugege ettevõtte AppDynamics privaatsuspoliitikat siit.

Kolmanda osapoole küpsised

Egain
Egain on Danske Banki usaldusväärne partner, kelle tööriist annab meile võimaluse alustada külastajatega vestluseid ning pakkuda külastatud lehekülgedega seoses asjakohast abi.

Lugege ettevõtte Egain privaatsuspoliitikat siit.

Küpsised on püsivad ja kohalikud küpsised.

Kõik selle valdkonna küpsised liigitatakse kas funktsionaalseteks (1. kat.) või operatiivseteks (2. kat.) küpsised.

Qualtrics
Qualtrics on usaldusväärne Danske Banki partner. Danske Bank Group kasutab ettevõtte Qualtrics kasutajakäitumise uurimise tööriistu „Research Suite and Site Intercept“.

Lugege ettevõtte Qualtrics privaatsuspoliitikat siit.

Selle valdkonna küpsised on püsi- ja seansiküpsiste segu ning ainult kohalikud küpsised.

Kõik selle valdkonna küpsised liigitatakse operatiivseteks (2. kat.) küpsised.

Adform
Adform on Danske Banki usaldusväärne partner, kes haldab andmehalduse platvormi (edaspidi "DMP"). DMP on süsteem, kus me kogume, kontrollime, ühendame andmed juba olemasolevatest andmetest, mis on kogutud meie küpsistest ja teistelt veebilehtedelt. Parimate digitaalsete kogemuste kohandamiseks nii meie enda puutepunktides kui ka välises meedias – segame otseturunduse eesmärgil meie enda kogutud andmed, meie usaldusväärsete partnerite kogutud andmed (teise osapoole andmed) ja meie partnerite allikate andmed (kolmanda osapoole andmed).

Näete ettevõtte Adform partnerite loendit siit.

Lugege etevõtte Adform privaatsuspoliitikat siit.

Selle valdkonna küpsised on püsi- ja seansiküpsiste segu ning ainult kohalikud küpsised.

Kõik selle valdkonna küpsised liigitatakse operatiivseteks (2. kat.) küpsised.

Uuesti sihtimise pikslid ja sotsiaalmeedia pluginad
Danske Bank Group kasutab Twitteri, Facebooki ja LinkdIn’i uuesti sihtimise küpsiseid (ehk „piksleid“). Neid piksleid kasutatakse otseturunduse eesmärgil statistiliste analüüside tegemiseks, samuti ka profiilide koostamiseks.

Mõnel meie veebisaidil saate oma Facebooki, Twitteri ja LinkedIni profiili siduda / sisu meeldivaks märkida. Peaksite teadma, et kui te seda teete, saavad Facebook, Twitter ja LinkedIn andmed teie brauseri, IP-aadressi ja Danske Banki veebisaidi külastatud lehtede kohta.

Selle valdkonna küpsised on püsi- ja seansiküpsiste segu ning ainult kohalikud küpsised.

Kõik küpsised selles valdkonna küpsised liigitatakse operatiivseteks (2. kat.) küpsised.

Kui me kasutame /Teie kasutate Facebooki, Twitteri ja LinkedIn’i teenuseid, siis kohaldatakse lisaks meie küpsiste kasutamise reeglitele ka nende reeglid. Lisateavet nende küpsiste reeglite kohta saate lugeda siit:

Jagame ühiselt andmete vastutust Facebooki, Twitteri ja LinkedIn-iga. See tähendab muu hulgas, et kui teil on küsimusi, kuidas teie andmeid töödeldakse, võite pöörduda kas meie või Facebooki, Twitteri, LinkedIn'i poole, kui see on asjakohane.

 

Google'i reklaamide konversiooni jälgimine
Google'i konversiooni jälgimine võimaldab meil teada saada, kas Google'i otsingumootorist ostetud liiklusel on soovitud mõju.

Lugege Google'i privaatsusavaldust siit.

Kuidas Danske Bank minu isikuandmeid töötleb
Vaata täpsemalt, kuidas Danske Bank isikuandmeid töötleb siit