E-arved

E-arve on elektrooniline dokument, mille müüja või teenusepakkuja esitab panga kaudu kliendile. E-arved säilitatakse, on kättesaadavad ja makstavad Danske eBankis.

Pank osutab e-arve püsimakse teenust ainult Danske Bank Groupi Põhjamaade klientide tütarettevõtetele ja rahvusvahelistele korporatsioonidele.

Eelised

Lihtne kasutada

E-arve sisaldab kõiki arve kohustuslikke andmeid ja maksekorralduse üksikasju. Kui maksate käsitsi, saate saabunud e-arve kaudu hõlpsalt avada eeltäidetud maksekorralduse. Samuti võite sõlmida e-arve püsimakselepingu.

Arved makstakse alati õigeaegselt

Kui otsustate kasutada e-arve püsimakseteenust, kantakse nõutav rahasumma teie määratud ajal ja teie valitud kontolt müüja kontole automaatselt.

Lihtne hallata

Kõik saabunud, ootel ja makstud e-arved kuvatakse alati Danske eBankis. Samuti saate e-arvete saabumise kohta tellida meiliteavituse.

Turvaline

Pank kannab e-arvel märgitud summa üle ainult Teie nõusoleku korral: kui allkirjastate püsimakselepingu või teete iga e-arve eest ise ühekordse makse. Samuti saate tellitud e-arvetest alati loobuda. Kui soovite mõnelt müüjalt saabunud e-arve tasumise ise tasuda, saate sõlmitud e-arve püsimakselepingu alati lõpetada.

Lihtne kasutada

 • Kuidas e-arvet tasuda?

  E-arve püsimakseteenus
  Kui kasutate e-arve püsimakseteenust, kantakse e-arvel märgitud summa teenusepakkuja kontole automaatselt.

  Kui täidate e-arve tellimise taotluse, saate hakata kasutama e-arvete püsimakseteenust kohe, kui teie esimene e-arve on Danske eBanki saabunud. Pärast e-arve püsimakse lepingu sõlmimist võite olla veendunud, et kõik tulevikus saabuvad arved tasutakse automaatselt.

  E-arve püsimakse lepingu sõlmimisel saate määrata e-arvete tasumiseks kasutatava pangakonto, valida e-arvete tasumise kuupäeva ning määrata makse- ja kuulimiidi.

  E-arve püsimakse lepingu võite alati lõpetada.

  Kõiki kehtivaid e-arve püsimakse lepinguid saate vaadata Danske eBanki jaotise „E-arved“ alajaotisest „E-arve lepingud“.

  E-arve ühekordne maksmine

  Iga saabunud e-arve saate tasuda ka ise, tehes ühekordse makse.

  • Logige sisse Danske eBanki.
  • Valige jaotis „E-arved“.
  • Avage ja tasuge saabunud e-arve.
 • Kuidas kasutamist alustada?

  Uue e-arve tellimiseks saate taotluse esitada:

  • Danske eBankis valige „E-arved“ valik „Arvete tellimine"
  • lähimas Danske Banki ärikeskuses
  • selle müüja või teenusepakkuja esinduses, kelle kaupade või teenuste eest soovite maksta

Vaata lisaks