Finantseeringud igaks otstarbeks

Kui Teie ettevõte vajab finantseerimist, pakume selleks mitmeid võimalusi ja lahendusi.

Enamik ettevõtteid vajab pidevalt finantseeringuid, et ettevõtet arendada või käigus hoida – soetada põhivara, rahastada lühi- ja pikaajalisi investeeringuid või käibevahendeid, laiendada ettevõtte tegevust.

Koostame iga päev finantslahendusi klientidele, kelle hulka kuuluvad nii Eesti suurimad kui rahvusvahelised ettevõtted. Meil on erinevate projektide rahastamisel mitmekülgne kogemus ja oskame selles aidata ka Teie ettevõtet.

Finantseerimisega seoses jäetakse sageli kahe silma vahele käibekapital. Käibekapitali optimeerides saaksid paljud ettevõtted vabastada vahendeid, et vähendada finantseerimisvajadust (ja intressikulusid) või suurendada finantsvõimekust. Seda võib teha mitmel moel alates võlgnike ja võlausaldajate tõhusast haldamisest kuni ettevõttele optimaalse krediidiportfelli koostamiseni.

Järgnevalt toome välja mõned finantseerimisvõimalused, mida Danske Bank pakub.


Kasutage meie oskusi ja lahendusi, et oma ettevõtte äri paremini toimima panna!

Finantseerimisvõimalused

Suurematele ettevõtetele

Kui Teie ettevõte vajab suuremaid finantseeringuid, mis lähtuvad spetsiifilistest ärivajadustest, siis valmislahendustest muidugi ei piisa. Sel juhul alustame strateegilisest arutelust ning jõuame lõpuks erilahenduseni, mis on kohandatud vastavalt Teie ettevõtte vajadustele.

Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt, milline finantseerimislahendus on Teie ettevõttele parim!

Vaata lisaks