Töötame Põhjamaades ja üle kogu maailma

Danske Bank on suurimaid panku siinses regioonis. Tänu sellele saame aidata piiriüleses äris ka Teie ettevõtet, et see toimiks kiirelt, lihtsalt ja turvaliselt.

 

Põhjamaade klientidele pakume panga poolt tuge kogu maailmas. Samuti pakume teenuseid ja tooteid globaalsetele ettevõtetele, kes tegutsevad Põhjamaades ja Balti riikides.

Me teame, et rahvusvahelisel turul tegutsemine toob kaasa erilised väljakutsed ja keerukamad finantsküsimused. Kui valite meid oma partneriks rahvusvahelises äritegevuses, saate enda käsutusse sujuvalt toimiva pangandusvõrgustiku. Ainulaadse ja ühtse piiriülese teeninduskontseptsiooni kaudu pakume kõiki vajalikke teenuseid nii emaettevõtetele kui ka nende tütarfirmadele.

Toetame Teie rahvusvahelist äri kõikjal maailmas!

Eelised rahvusvahelistele klientidele

 • Üks kontaktisik

  Üks kontaktisik

  Üks kontaktisik tagab Teile juurdepääsu kõigile Danske Banki turgudele. Pakume terviklikku nõu ja rahvusvahelisi lahendusi, unustamata olulisi ülevaateid sihtturgude kohta ja igapäevast suhtlemist.

  Meil on asjatundlikud teadmised pangateenustest kõigil turgudel ning Danske Banki üksused igas riigis pakuvad kiireid ja usaldusväärseid teenuseid nii kohalikes keeltes kui ka inglise keeles.

 • Parimad piiriülesed ja kohalikud lahendused

  Parimad piiriülesed ja kohalikud lahendused

  Finantsalase täisteenuse osutajana aitame Teil ettevõtte rahaasju ja äritegevust paremini kontrollida, optimeerides nii koduturul kui ka piiri taga toimuvat äri.

  Saame Teid aidata näiteks järgmistes valdkondades:

  Kohalikud vajadused – kontod, ärisüsteemid, kaardid, garantiid ja liising.

  Rahvusvahelised vajadused – kontsernikonto, piiriülesed võimalused ja valuutavahetus.


 • Ühtne piiriülene teeninduskontseptsioon

  Ühtne piiriülene teeninduskontseptsioon

  Danske Banki üksused pakuvad igal sihtturul ühtseid teenuseid, mis täidavad nii klientide kohalikke kui ka rahvusvahelisi ärivajadusi.

  Tänu tihedale piiriülesele koostööle ja ühtsele kontseptsioonile saame tagada, et kokkulepitud lahendused (nt cash management ja finantseerimine) rakendatakse tööle kiiresti ja sujuvalt.

 • Rahvusvaheline ekspertidest koosnev meeskond

  Rahvusvaheline ekspertidest koosnev meeskond

  Tänu ülemaailmsele võrgustikule ja pikaajalisele kogemusele mõistame süviti nii rahvusvaheliste kontsernide kui ka kohalike ettevõtete vajadusi.

  Meie rahvusvahelise panganduse üksuste suhtehaldurid on kogenud asjatundjad, et pakkuda ettevõtte rahvusvahelist äri toetavaid kohalikke lahendusi. Nad on põhjalikult kursis ka Danske Banki piiriüleste cash management’i lahendustega.

  

Rahvusvahelise panganduse üksus aitab:

• Danske Banki Põhjamaade klientidel piiri taga tegutseda;
• globaalsetel ettevõtetel Põhjamaades tegutseda.

Tegutseme Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Iirimaal, Ühendkuningriigis, Saksamaal, Poolas ja Venemaal.

Danske Bankil on koostöösuhted ja -kogemused terves maailmas. Meie partnerite võrgustikku kuulub üle 1300 korrespondentpanga kogu maailmas.

Tänu sellele saame toetada rahvusvaheliste ettevõtete äri kõikjal, nii et see toimiks kiirelt, lihtsalt ja turvaliselt. 

Vaata lisaks