Kohalike ettevõtete teenindamine

Danske Bank on muutnud strateegiat ja keskendub edaspidi Eestis, Lätis ja Leedus ainult oma Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Valitud strateegiast tulenevalt ei sõlmi me kohalike klientidega uusi teenuselepinguid ja igapäevaste pangateenuste osutamise planeerime lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.

Kui Teil on küsimusi või vajate abi, helistage meile 6 800 800 või võtke ühendust oma suhtehalduriga.

Võtke ühendust

Muudatused kohalike ettevõtete teenindamisel

 

Danske Bank keskendub Balti riikides edaspidi Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Muudatused on seotud strateegilise otsusega viia panga siinne äritegevus kooskõlla grupi strateegiaga ning need muudatused puudutavad meie kliendisuhteid kohalike äriklientide ja eraisikutega.

Valitud strateegiast tulenevalt ei ole meil võimalik jätkata Teile seniste teenuste osutamist – me ei sõlmi uusi teenuselepinguid ja planeerime igapäevaste pangatoodete osutamise lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.


Kui soovite lõpetada Danske Banki teenuste kasutamise, saate esitada arvelduskonto ülesütlemise avalduse:

OLULINE INFO
Arvelduskontolepingu ja kontoga seotud lepingute ülesütlemise avaldus (PDF)
Suletud konto jäägi ülekandmise avaldus (PDF)
Maksejuhis suletud arvelduskontole laekuvate maksete jaoks (PDF)

Teenuste üleviimine ja lõpetamine

 • Igapäevaste arveldusteenuste lõpetamine
  Igapäevased arveldused Danske Bankis saate lõpetada kas teenuste kaupa või korraga koos arvelduskonto sulgemisega. Kui soovite oma arveldusi üle viia ning teenuselepinguid lõpetada järk-järgult, siis on seda kõige mugavam teha vabas vormis avaldusega Danske eBankis.

  Nii saate näiteks meile edastada deebetkaartide ja maksete pakettide lepingute lõpetamise avaldusi.

  Enne konto sulgemist saate vajadusel Danske eBankist välja printida või alla laadida konto väljavõtted.
 • Kaardimaksete vastuvõtmise lõpetamine

  Kui soovite kaardimaksete vastuvõtmise lepingu ja/või e-kaubanduse lepingu ise lõpetada, saatke vabas vormis avaldus Danske eBanki kaudu või digiallkirjastatult aadressile ariklient@danskebank.ee.

  Palume üüritud makseterminalid tagastada Nets Estonia AS-ile.

  Makseterminalid saate tagastada:

  • Vastuvõtja kulul Jetpaki kulleriga. Kulleri tellimiseks helistage telefonil +372 646 3222.
  • Viia ise Nets Estonia AS-i aadressil Tartu mnt 63, Tallinn (nn Valge Maja, Hermanni tänava poolne B-tähisega uks, 4. korrus, avatud tööpäevadel kl 9–17). 

  Pank arvestab makseterminali üüritasu kuni terminali tagastamiseni Nets Estonia AS-ile. Kui terminal on tagastatud Nets Estonia AS-ile, lõpetab pank Teiega terminali üüri.

  Palume Teil kaardimaksete vastuvõtmise lepingu lõpetada ca 15 päeva enne konto sulgemist. Siis jõuavad kõik arveldused ära toimuda ning saate ise Danske eBankist vajalikud konto väljavõtted võtta ja konto jäägi üle kanda.

 • Pangalingi lepingu lõpetamine
  Pangalingi lepingu lõpetamiseks palun saatke vabas vormis avaldus Danske eBankist või digiallkirjastatult aadressile ariklient@danskebank.ee.

  Palume Teil kindlasti eemaldada pangalink ka oma kodulehelt!
 • E-arvete edastamise lõpetamine
  Lepingu lõpetamiseks võtke ühendust oma suhtehalduriga või kirjutage meile aadressile ariklient@danskebank.ee.
 • Ettevõtete laenud, kaubanduse finantseerimine, liising ja tagatised

  Danske Bank ei väljasta kohalikele ettevõtetele uusi laene, liisinguid ega kaubanduse finantseerimise tooteid.

  Varem sõlmitud krediidilepingud jäävad kehtima kokkulepitud tingimustel.

  Krediidilepingutega seotud küsimustes võtke palun ühendust oma suhtehalduriga või kirjutage meile aadressile ariklient@danskebank.ee.

  Kui Danske Banki kasuks on seatud tagatis (hüpoteek, kommertspant, väärtpaberite pant jms), mis ei taga enam ühtegi lepingut, siis selle kustutamise või ülekandmise soovi korral võtke palun ühendust oma suhtehalduriga või kirjutage meile aadressile ariklient@danskebank.ee. 

  Erand, mil krediidilepingu eritingimust ei kohaldata
  Krediidilepingute puhul, mille tingimused sisaldavad kohustust arveldada Danske Bankis, ei loe pank arveldamise kohustuse mittetäitmist lepingu rikkumiseks. See tähendab, et maksepäeval peab lepinguga seotud arvelduskontol olema piisavalt rahalisi vahendeid laenulepingust tulenevate kohustuste täitmiseks ning muud arveldused võib laenusaaja teostada ükskõik millises krediidiasutuses.