Kohalike ettevõtete teenindamine

Danske Bank on muutnud strateegiat ja keskendub edaspidi Eestis, Lätis ja Leedus ainult oma Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Valitud strateegiast tulenevalt ei sõlmi me kohalike klientidega uusi teenuselepinguid ja igapäevaste pangateenuste osutamise planeerime lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.

Kui Teil on küsimusi või vajate abi, helistage meile 6 800 800 või võtke ühendust oma suhtehalduriga.

Võtke ühendust

Muudatused kohalike ettevõtete teenindamisel

 

Danske Bank keskendub Balti riikides edaspidi Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Muudatused on seotud strateegilise otsusega viia panga siinne äritegevus kooskõlla grupi strateegiaga ning need muudatused puudutavad meie kliendisuhteid kohalike äriklientide ja eraisikutega.

Valitud strateegiast tulenevalt ei ole meil võimalik jätkata Teile seniste teenuste osutamist – me ei sõlmi uusi teenuselepinguid ja planeerime igapäevaste pangatoodete osutamise lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.


Kui soovite lõpetada Danske Banki teenuste kasutamise, saate esitada arvelduskonto ülesütlemise avalduse:

Arvelduskontot ei saa sulgeda, kui Teil on kehtiv laenu- või liisinguleping. Täpsema info saamiseks laenu- või liisingulepingu muutmise või ennetähtaegse lõpetamise kohta pöörduge palun oma suhtehalduri poole või saatke oma sooviavaldus meiliaadressil info@danskebank.ee.


OLULINE INFO
Arvelduskontolepingu ja kontoga seotud lepingute ülesütlemise avaldus (PDF)