Tööpakkumised

Vaata lähemalt, millistele ametikohtadele otsime uusi kolleege ja liitu meiega!

Areng innustab

 

 

Ma alustasin Danskes 2010. aastal IT monitoorijana, minu ülesandeks oli jälgida panga infosüsteeme ja teavitada häiretest. Mõned aastad hiljem liikusin edasi kasutajatoe rolli Helpdeski üksuses. See töö andis suurepärase kogemuse klientide nõustamisel ja teenindamisel. Alates 2017. aastast töötan infoturbe insenerina grupi IT küberkaitse keskuses. See on avanud mulle ukse täiesti uude maailma. Oma töös mõjutan kogu meie pangagrupi infoturbe valdkonna protsesse. Globaalse meeskonna liikmena teen koostööd professionaalidega Taanis, Leedus ja Indias. Kiirete tähtaegadega nõudlikes projektides osalemine annab iga päev uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi. Professionaalset arengut toetavad mitmesugused koolitused ja erialaste sertifikaatide omandamine. Kõik võimalused edu saavutamiseks on toetava keskkonna näol olemas, lihtsalt ise tuleb initsiatiivi üles näidata, ideid välja pakkuda ja lahendused ellu viia. 

Jürgen Erm, Security Health Check & Compliance, IT Security Engineer


Danske Bank on üks suurimaid finantspartnereid Skandinaavia ja Põhja-Euroopa ettevõtetele. Me tegutseme 16 riigis, meil on enam kui 5 miljonit klienti ning üle 18 000 töötaja. Väärtustame oma kliente ning soovime pakkuda neile vastutustundlikku partnerlust ja parimat kliendikogemust.

  • Danske Bankis töötab ligi 3000 IT-eksperti. 

  • Mitu meie panga rahvusvahelist IT-üksust asuvad Eestis. 


Vaata lähemalt 

Oluline teave

Kasutame personaliotsingu käigus esitatud andmeid ainult kandidatuuri hindamiseks panga personaliotsingu projektides. Danske Bank A/S Eesti filiaal vastutab esitatud andmete konfidentsiaalsuse ja sihipärase kasutamise eest vastavalt Danske Banki isikuandmete töötlemise teabele.

Vaata lisaks